ARTA Records - 2HP Production - ARTA Music cz en

Setřídit podle: Název titulu | Jméno autora | datum zahájení prodeje

Actuality
99 Kč  CD
025091021321
Jim Black Trio
Actuality

V lednu 2014 natočilo trio Jima Blacka své druhé album analogově v legendárním Sears Sound Studio v New Yorku. Všechny skladby jsou z pera Jima Blacka, v jehož triu na kontrabas hraje Thomas Morgan a na piano Elias Stemeseder z Rakouska.

Jim Black: bicí, Thomas Morgan: kontrabas, Elias Stemeseder: piano

Crystal Palace
99 Kč  CD
025091021420
Ernst Reijseger
Crystal Palace

Ve státní galerii moderního umění v augsburském Glaspalastu (Crystal Palace), a Pinakothece v Mnichově vystavoval v roce 2013 německo-americký malíř Jerry Zeniuk své obrazy. Přímo v místě výstavy obrazů v Glaspalastu se jimi nechal inspirovat Ernst Reijseger k natočení improvizované svity pro sólové violoncello.

Ernst Reijseger: violoncello

Memoirs of an Arabian Princess - Sounds of Zanzibar
99 Kč  CD
025091021529
various artists
Memoirs of an Arabian Princess - Sounds of Zanzibar

Další ze série winterových audio filmů přenese posluchače na exotický ostrov u afrických břehů Zanzibar. Barvitá hudba ostrova mísí vlivy arabského, indického a islámského světa.

Rajab Suleiman & Kithara, Makame Faki, Mtendini Maulid, Tarbiyya Islamiyya

Feature
99 Kč  CD
025091022021
Ernst Reijseger
Feature

13.listopadu 2014 se dožívá Ernst Reijseger 60. let. Více než 20.let spolupráce se Stefanem Winterem vyústila v album Feature, které je dárkem a oslavou tohoto Reijsegerova životního jubilea. Na natáčení alba se s Reijsegerem účastnili jeho dlouholetí spolupracovníci akordeonista Luciano Biondini, pianista Harmen Fraanje, zpěvák Mola Sylla, perkusista Alan Gunga Purves a další.

Ernst Reijseger: violoncello, kytara, Luciano Biondini: akordeon, Ceylan Ertem: zpěv, Harmen Fraanje: piano, kostelní varhany, Djoeke Klijzing, Julie Laderach, Bonno Lange, Tom van Lent: violoncello, Mola Sylla: zpěv, perkuse, Alan "Gunga" Purves: perkuse

Charms Of The Night Sky
570 Kč  LP
025091701513
Dave Douglas
Charms Of The Night Sky

Legendární album trumpetisty Dave Douglase Charms of the Night Sky vydané v roce 1998 nyní vychází na vinylu. Natáčení alba se účastnili přední interpreti newyorské avantgardní jazzové scény houslista Mark Feldman, akordeonista Guy Klucevsek a kontrabasista Greg Cohen.

Dave Douglas: trubka, Mark Feldman: housle, Guy Klucevsek: akordeon, Greg Cohen: kontrabas

Bernhard Lang: The Anatomy Of Disaster
99 Kč  CD
025091021727
Arditti String Quartet
Bernhard Lang: The Anatomy Of Disaster

Skladba současného rakouského skladatele Bernharda Langa „The Anatomy of Disaster“ vznikla jako paralela ke skladbě „Sedm posledních slov Vykupitelových na kříži“ Josepha Haydna. Sled jednotlivých částí je identický s Haydnový originálem. 

Arditti String Quartet: Irvine Arditti: housle, Ashot Sarkissjan: housle, Ralf Ehlers: viola, Lucas Fels: violoncello

Callithump
949 Kč  LP
Uri Caine
Callithump

Druhé album sólového piana Uriho Cainea bylo nahráno v newyorském studiu Avatar analogově, živě přímo do dvou stop bez jakýchkoliv dalších úprav. Všechny skladby vycházející z odkazů Gustava Mahlera, židovské tradice ale i tvorby jazzmana Fatse Waleera složil Uri Caine přímo pro tento jedinečný projekt.

Uri Caine: piano

Album vychází na 180 gr. vinylu v limitované číslované edici v nákladu pouhých 500 kusů pro celý svět. (individuální objednávky, doba dodání cca 14 dní)

Dir - In Dir
99 Kč  CD
025091020829
Stefano Gervasoni
Dir - In Dir

Album skladeb současného italského skladatele Stefana Gervasoniho vytvořených na poetické texty dvou německy píšících autorů: německého mystika ze 17. století Angela Silesia a současného německy píšícího rumunského básníka Paula Celana.

Juliet Fraser: soprán, Amy Moore: soprán, Tom Williams: kontratenor, Stephen Jeffers: tenor, Jonathan Saunders: bas, Jimmy Holliday: bas, James Weeks: dirigent, Saori Furukawa: housle, Elsa Balas: viola, Nicolas Carpentier: violoncello, Julien Vanhoutte: housle, Soazic Lecornec: viola, Marlene Riviere: violoncello, Gunther Wollersheim: recitace, Annegret Mayer-Linderberg: recitace

< předchozí
1 23 4 5 6 7 8 9 10
následující >

© 2HP Production, prosinec 2017
coded by rhaken.net