Vítejte na eshopu ARTA Music cz en

OCHEPOVSKY – I'M THE WIND

DOCH17     8593897900130     www.ochepovsky.com

přehrát album I´m The Wind - Ochepovsky 59:07 149Kč
MP3 album
179Kč
FLAC album
1. The City 11:00 30Kč
MP3
35Kč
FLAC
2. I´m The Wind 5:04 25Kč
MP3
30Kč
FLAC
3. The Wild Moon 7:28 25Kč
MP3
30Kč
FLAC
4. You Fall You Rise 12:42 30Kč
MP3
35Kč
FLAC
5. Easy 5:48 25Kč
MP3
30Kč
FLAC
6. Release 9:33 25Kč
MP3
30Kč
FLAC
7. Lost In Words 7:30 25Kč
MP3
30Kč
FLAC

1. The City
2. I'm The Wind
3. The Wild Moon       
4. You Fall You Rise
5. Easy       
6. Release 
7. Lost In Words

Igor Ochepovsky - kytara, autor všech skladeb
Roman Vícha - bicí nástroje
Jan Steinsdörfer - klavír, klávesy
Ondřej Hauser - baskytara
Petr Kalfus - saxofon
Miroslav Hloucal - trubka
Jan Jirucha - trombon
Šimon Marek - violoncello
Horek McWilliams - zpěv 

 

I´M THE WIND je dílo progresivního hudebního skladatele a kytaristy Igora Ochepovského, který pochází z Ruska, ale již více než 6 let žije a tvoří v Praze. Na albu najdeme autorské skladby na pomezí východní a západní kultury. Jazzová kompoziční technika se prolíná s klasickou evropskou a dohromady je spojuje moderní groove. Autorkou grafiky CD je mladá slovenská výtvarnice Patricie Koyšová.
 
Přes svůj mladý věk má Ochepovsky svůj jasný rukopis - kompoziční styl, který chce v budoucnu rozvíjet a posouvat dál. Je vítězem mezinárodní talentové soutěže MoneyPolo 12, která odstartovala jeho práci na autorské desce. S divadelním projektem IMPRA, získal v roce 2015 čtyři Studentské Thálie.
 
Mimo jiné vytvořil scénickou hudbu pro představení Beach Boys od Loosers Cirque Company, které mělo premiéru na Letní Letné. Spolupracuje s ukrajinským režisérem Maximem Teterukem, kterému píše filmovou hudbu. Ochepovsky působí také jako hudební producent. Jeho dalším počinem je hudební produkce Designbloku.
 
„Přestěhování se do Evropy bylo zlomové pro formování mého pohledu na život a také pro vývoj mé hudební kompozice. Životní zkušenosti a vnímání světové situace byly mou inspirací a zároveň impulsem pro vznik desky. Mám štěstí, že se mi pro nahrávání alba podařilo dát dohromady špičkové hudebníky, s kterými jsem chtěl vždycky spolupracovat. Rád bych také poděkoval všem přispěvatelům crowdfundingové sbírky na mou desku na indiegogo.com, velmi si jejich podpory vážím.” říká k novému albu jeho autor Igor Ochepovsky.
 
Igor Ochepovsky se narodil v roce 1991 v Jekaterinburgu na Uralu, na samém pomezí Evropy a Asie v rok rozpadu SSSR. Narodil se do rodiny vojenského podplukovníka. Díky povolání otce se často stěhovali do industriálních měst po celém Rusku. Jeho tvorba je inspirovaná jak prostředím na pomezí východní a západní kultury, tak misty, v kterých vyrostl. Vždy měl touhu poznávat jiné mentality a jiný pohled na svět, proto se v 19 letech odstěhoval do samého srdce Evropy. V Praze začal studovat Ježkovu konzervatoř, nejprve jazzovou  kytaru, poté i skladbu. Má na kontě mnohá ocenění (4 Studentské Thálie s projektem IMPRA) i výhry v soutěžích (např. MoneyPolo Talent 12). Podílí se na významných současných uměleckých projektech a počinech (Designblok, Loosers Cirque Company, filmy Maxima Teteruka) a spolupracuje s významnými muzikanty a hudebníky. Ve spolupráci s dokumentaristkou Lenkou Klicperovou, Markétou Kutilovou a umělkyní Barborou Johannson Pivoňkovou pracují na klipu k songu Release. Klip sestává z autentických záběrů ze Syrského města Kobani.

© Studio Svengali, prosinec 2018
coded by rhaken.net